Navigace

Obsah

DEN ZDRAVÍ

DEN ZDRAVÍ 1Celodenní vstupné na akce 100,- Kč. Workshop Harmonie života se platí zvlášť – cena 200,- Kč na osobu, nutno předem objednat, pastelky s sebou.
Těšit se můžete na zajímavé besedy a cvičení. Pozvání přijala autorka knih o zdravé výživě paní Dagmar Lužná, která bude mít besedu o zdravé stravě a o výrobě kysaného zelí pro zdraví.
Můžete si zameditovat, koupit si přírodní produkty od bylinkářky Jany Smrčkové, dozvědět se o své budoucnosti, zkusit si jógu s Vladimírem Vlčkem, vyzkoušet si břišní tance, zakoupit si originální skvělé řecké víno od paní Moniky Sulasové, navštívit- praktický workshop Harmonie života, harmonie bytí – Světlušky Radky Hubeňákové. Tento workshop s automatickou kresbou je zaměřený na posílení radosti a spokojenosti v životě. Délka 2,5 hod. S lektorkou Xenií Fišerovou v přednášce Tělo, dech a mysl projdete praktickým nácvikem a vyslechnete si spoustu rad jak zvládat emoce, které nemáme zpracované. Bližší informace na plakátech. Můžete si užít i další zajímavé aktivity.

Datum konání: 11. 1. 2020 začátek od 10:00

Místo konání: Kulturní dům, Postřelmov

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: Kulturní dům Postřelmov

Plné vstupné: 100 Kč

Poznámka: Celodenní vstupné na akce 100,- Kč. Workshop Harmonie života se platí zvlášť – cena 200,- Kč na osobu


Vytvořeno: 23. 12. 2019
Poslední aktualizace: 23. 12. 2019 12:23