Navigace

Obsah

KINOKAVÁRNA: Ženy v běhu

Datum konání:
29. 9. 2019
Typ akce:
"komedie (film)"
Místo konání:
Kulturní dům - Postřelmov

Česko, Komedie, 2019, 93 min. Režie: Martin Horský. Hrají: Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a další Věra prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít.

Zobrazit více

Veřejná pěvecká zkouška

Datum konání:
29. 9. 2019
Typ akce:
"koncert, vážná hudba, zpěv, sbory"
Místo konání:
Obecní úřad - Postřelmov

V neděli 29.9.2019 Vás srdečně zveme na Veřejnou pěveckou zkoušku, která se bude konat od 16:30 hod. v obřadní síni OÚ Postřelmov. Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude věnován na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou.

Zobrazit více

KINOKAVÁRNA: LEGO PŘÍBĚH 2

Datum konání:
29. 9. 2019
Typ akce:
"animovaný film, pro děti (film)"
Místo konání:
Kulturní dům - Postřelmov

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný / Muzikál české znění, 2019, 107 min. Nájezdníci LEGO DUPLO® z vesmíru ničí vše rychleji, než obyvatelé Bricksburgu stíhají obnovovat. Záchrana Lego světa zavede Emmeta, Hustěnku, Batmana a jejich přátele do vzdálených neprobádaných světů, včetně podivné galaxie, ve které je všechno jako v muzikálu. Mají dost odvahy a stavitelských dovedností, aby zvítězili?

Zobrazit více